Evernote,

birçok platforma uygun çalışan, interneti kullanarak kendisini senkronize eden not tutma programı diyebiliriz.

Evernote profesyonel anlamda işinizi görecektir. Sık kullandığım bir uygulama olan Evernote işlerimi veya aklımda tutmak için fazla olan bilgileri kaydettiğim kişisel bir kullanıcı hesabım ile Pc veya mobil üzerinden notlarıma ulaşabildiğim bir uygulama.
Evernote sayesinde Pc üzerinde çalışırken oluşturduğum notları seyir haline mobil uygulama üzerinden tekrar inceleyebiliyorum. Sanal alemde notlarınızın senkronize ediliyor olması sizi endişelendiriyor olabilir elbette ama güvenlik için gerekli olan tüm işlemleri Evernote sağlıyor. Evernote güvenlik açısından aldığı bazı sertifikaları web sitelerinden inceleyebilirsiniz.

Not Tutma

Evernote

Evernote, not tutma programının biraz ötesinde, not tutmanın yanı sıra hatırlatmalar, görüntü ve ses bilgilerini de kaydedebilirsiniz. Evernote aynı firmaya ait farklı uygulamalarda belki işinizi görecek uygulamalara da erişebilirsiniz. Evernote 3 farklı hesap seçeneği ile size sunuluyor. Ücretsiz veya ücretli hesap açma seçeneği mevcuttur. Sizin ihtiyacanızı karşılayan seçeneğe karar vereceksinizdir. Benim tavsiyem ücretsiz sürüm ile uygulamayı iyice tanımanız ki ihtiyaç duyduğunuz zaman ücretli paketleri de değerlendirebilirsiniz. Evernote‘un tamamen Türkçe destekli olması kolayca programa adapte olmanıza yardımcı olacaktır. Ben kullanıyorum, bakalım siz de kullanmak isteyecek misiniz ?

Web : https://evernote.com/intl/tr/